• Konservai Sanabelle Beef & Turkey 380g

Konservai Sanabelle Beef & Turkey 380g

  • 0.38 Kg € 3.00

  Sanabelle Beef & Turkey konservai suaugusioms katėms su jautiena, kalakutiena ir saldžiomis bulvėmis. 180g.

  Sudėtis: Šviežia kalakutiena (30%), kalakutienos sultinys (27%), šviežia jautiena (14%), švieži plaučiai (9%), švieži antienos kaklai (6%), šviežios širdys (5%), saldžiosios bulvės (4%), šviežios kepenys (3%), mineralai (1%), saulėgrąžų aliejus (1%).

  Analitinė sudėtis: baltymai 9,5%, riebalai 4%, žalia ląsteliena 0,4%, žali pelenai 2,1%, drėgmė 80,0%.

  Fiziologiniai mitybos priedai: Vitaminas D3 200 I.E., vitaminas E 25 mg, taurinas 450 mg, cinkas (kaip cinko oksidas) 20 mg, jodas (kaip kalcio jodatas, be vandens) 0,75 mg.

  Mūsų delikatesiniai konservai su šviežia jautiena, kalakutiena, saldžiomis bulvėmis ir saulėgrąžų aliejumi, yra pagaminti iš aukščiausios kokybės ingredientų suaugusioms katėms.

  Šviežia jautiena ir kalakutiena ne tik suteikia ypatingą skonį, tačiau taip pat yra lengvai virškinama ir įsisavinama. Konservai praturtinti saulėgrąžų aliejumi, kuris gerai žinomas dėl teigiamo poveikio kailiui ir odai. Šio konservo meniu papildo lengvai virškinamos saldžiosios bulvės, kurios yra puikus angliavandenių šaltinis ir suteikia jūsų katei energijos aktyviai ir linksmų žaidimų kupinai dienai.

  Papildyta būtinais vitaminais ir mineralais, palaikančiais jūsų augintinio sveikatą ir energiją.

Nėra pridėtinių grūdų, sojos, cukraus ar dirbtinių dažiklių bei skonio stipriklių.

 

  Rekomenduojama konservus laikyti sausoje, tamsioje, vėsioje vietoje. Atidarytą pakuotę laikyti šaldytuve ir sunaudoti per 2 dienas. Galiojimo laikas ir partijos numeris – nurodytas ant pakuotės.

  Gamintojas: bosch-Tiernahrung GmbH. Vokietija. Importuotojas/ atstovas: UAB „DAKONA“. Dzūkų g. 2, Vilnius.