• Konservai Sanabelle Goose & Chicken + Carrots 380g

Konservai Sanabelle Goose & Chicken + Carrots 380g

  • 0.38 Kg € 3.00

  Sanabelle Goose & Chicken + Carrots konservai suaugusioms katėms su žąsiena, vištiena ir morkomis.

  Sudėtis: Šviežia vištiena (47%), vištienos sultinys (27%), švieži plaučiai (9%), šviežia žąsis (5%), morkos (4%), šviežios širdys (3%), šviežios kepenys (3%), mineralai ( 1%), alyvuogių aliejus (1%).

  Analitinė sudėtis: baltymai 9,5%, riebalai 4%, žalia ląsteliena 0,4%, žali pelenai 2,3%, drėgmė 80,0%. 

  Fiziologiniai mitybos priedai: Vitaminas D3 200 I.E., Vitaminas E 25 mg, taurinas 450 mg, cinkas (kaip cinko oksidas) 20 mg, jodas (kaip kalcio jodatas, be vandens) 0,75 mg.

  Mūsų delikatesiniai konservai su šviežia žąsiena, vištiena, morkomis ir alyvuogių aliejumi, yra pagaminti iš aukščiausios kokybės ingredientų suaugusioms katėms.

  Šviežia žąsiena ir vištiena ne tik suteikia ypatingą skonį, tačiau taip pat yra lengvai virškinama ir įsisavinama. Šią konservų sudėtį papildo daug ląstelienos turinčios morkos, kurios padeda palaikyti žarnyno veiklą. Konservai praturtinti alyvuogių aliejumi, kuris gerai žinomas dėl teigiamo poveikio kailiui ir odai. Papildyta būtinais vitaminais ir mineralais, palaikančiais jūsų augintinio sveikatą ir energiją.

  Nėra pridėtinių grūdų, sojos, cukraus ar dirbtinių dažiklių bei skonio stipriklių.

  Rekomenduojama konservus laikyti sausoje, tamsioje, vėsioje vietoje. Atidarytą pakuotę laikyti šaldytuve ir sunaudoti per 2 dienas. Galiojimo laikas ir partijos numeris – nurodytas ant pakuotės.

  Gamintojas: bosch-Tiernahrung GmbH. Vokietija. Importuotojas/ atstovas: UAB „DAKONA“. Dzūkų g. 2, Vilnius.