• Konservai Sanabelle Lamb & Beef 400g

Konservai Sanabelle Lamb & Beef 400g

  • 0.4 Kg € 3.00

  Sanabelle Lamb and Beef konservai suaugusioms katėms su ėriena ir jautiena.

Sudėtis: Šviežia jautiena (30%), jautienos sultinys (30%), šviežia ėriena (12%), švieži anties kaklai (10%), šviežios širdys (7%), švieži plaučiai (4%), šviežios kepenys (3%) mineralų (1%), sėmenų aliejaus (1%).

  Analitinė sudėtis: baltymai 9,0%, riebalai 6,0%, žalia ląsteliena 0,2%, žali pelenai 2,5%, drėgmė 78,0%.

  Fiziologiniai mitybos priedai: Vitaminas D3 200 I.E., vitaminas E 25 mg, taurinas 450 mg, cinkas (kaip cinko oksidas) 20 mg, jodas (kaip kalcio jodatas, be vandens) 0,75 mg. 

  Mūsų delikatesiniai konservai su šviežia smulkinta ėriena, jautiena ir sėmenų aliejumi, yra pagaminti iš aukščiausios kokybės ingredientų suaugusioms katėms.

  Šviežia ėriena ir jautiena ne tik suteikia ypatingą skonį, tačiau taip pat yra lengvai virškinama ir įsisavinama. Konservai praturtinti linų sėmenų aliejumi, kuris gerai žinomas dėl teigiamo poveikio kailiui ir odai. Papildyta būtinais vitaminais ir mineralais, palaikančiais jūsų augintinio sveikatą ir energiją.

  Nėra pridėtinių grūdų, sojos, cukraus ar dirbtinių dažiklių bei skonio stipriklių.

  Rekomenduojama konservus laikyti sausoje, tamsioje, vėsioje vietoje. Atidarytą pakuotę laikyti šaldytuve ir sunaudoti per 2 dienas.  Galiojimo laikas ir partijos numeris – nurodytas ant pakuotės.

Gamintojas: bosch-Tiernahrung GmbH. Vokietija. Importuotojas/ atstovas: UAB „DAKONA“. Dzūkų g. 2, Vilnius.