• Konservai Sanabelle Beef & Chicken 400g

Konservai Sanabelle Beef & Chicken 400g

  • 0.4 Kg € 3.00

  Sanabelle Beef & Chicken konservai suaugusioms katėms su jautiena ir vištiena.

Sudėtis: Šviežia jautiena (30%), jautienos sultinys (30%), šviežia vištiena (14%), švieži plaučiai (12%), švieži antienos kaklai (5%), šviežios širdys (4%), šviežios kepenys (3%), mineralų (1%), saulėgrąžų aliejaus (1%).

  Analitinė sudėtis: baltymai 9%, riebalai 5,5%, žalia ląsteliena 0,3%, žali pelenai 2,5%, drėgmė 78,0%.

  Fiziologiniai mitybos priedai: Vitaminas D3 200 I.E., vitaminas E 25 mg, taurinas 450 mg, cinkas (kaip cinko oksidas) 20 mg, jodas (kaip kalcio jodatas, be vandens) 0,75 mg. 

  Mūsų delikatesiniai konservai su šviežiu jautiena, vištiena ir saulėgrąžų aliejumi, yra pagaminti iš aukščiausios kokybės ingredientų suaugusioms katėms.

  Šviežia jautiena ir vištiena ne tik suteikia ypatingą skonį, tačiau taip pat yra lengvai virškinama ir įsisavinama. Konservai praturtinti saulėgrąžų aliejumi, kuris gerai žinomas dėl teigiamo poveikio kailiui ir odai. Papildyta būtinais vitaminais ir mineralais, palaikančiais jūsų augintinio sveikatą ir energiją.

  Nėra pridėtinių grūdų, sojos, cukraus ar dirbtinių dažiklių bei skonio stipriklių.

  Rekomenduojama konservus laikyti sausoje, tamsioje, vėsioje vietoje. Atidarytą pakuotę laikyti šaldytuve ir sunaudoti per 2 dienas. Galiojimo laikas ir partijos numeris – nurodytas ant pakuotės.

  Gamintojas: bosch-Tiernahrung GmbH. Vokietija. Importuotojas/ atstovas: UAB „DAKONA“. Dzūkų g. 2, Vilnius.