Apie mus

Nuo 1998 atstovaujame Lietuvoje Vokietijos firmą bosch-Tiernahrung GmbH, kuri specializuojasi naminių gyvūnų maisto gamyboje. 1960 metais sukurta bosch-Tiernahrung GmbH  turi didžiulę patirtį, kuriant mitybos formules šunims ir katėms. 

Nuo 2009 metų sėkmingai veikianti internetinė parduotuvė ,,jusuaugintinis.lt", siekianti įgyti pasitikėjimą gyvūnus auginančių žmonių tarpe.

Žinome, kaip svarbu parinkti ir kaip sunku surasti kokybišką, tinkamiausią Jūsų augintiniui maistą, kad jis noriai ėstų ir puikiai jaustųsi. Siūlome profesionalią Vokietijos firmos bosch-Tiernahrung produkciją Jūsų mažiesiems draugams, kuri užtikrins gyvūno sveikatą ir suteiks energijos. Kadangi maistas suskirstytas pagal gyvūnų tipus (kastruotiems, linkusiems į alergijas, iki 1 ar virš 10 metų ir pan.), teisingai parinktas jis atitiks Jūsų augintinio poreikius!

Mes Jums siūlome, išskirtinai, tik bosch-Tiernahrung pašarus šunims ir katėms.

Maistą pasirinktinai pagal kokybę:

- Economy (Pet Food Concept) linijos ženklo žyma;

- Premium (Pet Food Concept) linijos ženklo žyma;

- High Premium (High Premium Concept) linijos ženklo žyma, sutrumpintai HPC;

- High Premium Plus (High Premium Concept PLUS) linijos ženklo žyma, sutrumpintai HPC+  ;

- Ultra High Premium (Life Protection Concept) linijos ženklo žyma, sutrumpintai LPC  .

Šunims ir katėms.

Kreipkitės į mus  ir mes visada atskubėsime Jums į pagalbą! Jau turime daugiau kaip 24-jų metų patirtį pritaikant bosch produktus Jūsų augintinio (-ių) mityboje. Ir jau daugiau nei 24 metus atstovaujame Vokietijos bosch-Tiernahrung firmą Lietuvoje.

Jūsų išsirinktą ir užsakytą produkciją operatyviai pristatysime visoje Lietuvoje.