Prekių pristatymas

 Prekės pristatomos tik Lietuvos Respublikoje.

 Prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu, išskyrus Kuršių Neriją, visoje Lietuvoje per 1-2 darbo dienas (nepamirškite nurodyti teisingą pašto kodą)! Jei pageidaujate kitaip - praneškite apačioje nurodytu telefonu. Dėkojame iš anksto!

   Atkreipkite dėmesį, kurioje apskrityje randasi Jūsų pageidaujamas pristatymo adresas. Užsakant mūsų internetinėje krautuvėlėje, skiltyje ,,Regionas" reikia nurodyti tik Lietuvos apskritį. Jų yra dešimt. Toliau mūsų sistema ,,suras" Jūsų užsakytų prekių pristatymo vietovę, jei teisingai įvedėte pašto kodą. Bet kuriuo atveju mes susisieksime su Jumis iš anksto (patikrinkite įvestą savo telefono numerį:)).

PREKIŲ PRISTATYMO YPATUMAI:

1. Jei Jūsų užsakymo suma neviršys 24.00eur -  turėsime taikyti 3.80eur papildomą administravimo mokestį. Dėl nemokamo prekių pristatymo į kitus regionus - skelbsime papildomai šiame informaciniame skydelyje. Pridėkite papildomų prekių į krepšelį už bendrą sumą, ne mažesnę kaip 24.00eur ir nemokėsite už užsakymo administravimą.

2. Prekių pristatymas laikinai nevykdomas į Kuršių Neriją (atsiprašome iš anksto).

3. Pristatyti pagal Jūsų užsakymą pašarai atgal nepriimami ir nekeičiami. Todėl, prašome, kruopščiai apsvarstykite pateikiamą užsakymą. Ši nuostata yra tam, kad užkirsti kelią galimam užkratų plitimui, jei tokie atsirastų.


                                      Prekių užsakymai priimami ir telefonu +370 656 60666