• bosch ADULT Poultry Millet 15kg x 2 + 10kg DOVANŲ!

bosch ADULT Poultry Millet 15kg x 2 + 10kg DOVANŲ!

  • 40 Kg € 90.00

bosch ADULT Poultry & Millet (paukštiena ir soros) – pašaras skirtas suaugusiems, vidutinio aktyvumo šunims. Be glitimą turinčių grūdų.

((High Premium Concept linija). Sutrumpintai – HPC linija).

 Pakuotės dydis: 42kg. Pakuotės struktūra: 2vnt. x 15kg; 4vnt. x 3kg. Kilogramo kaina: 2.2000 eur / kg.

  bosch Adult Poultry & Millet yra visavertis, subalansuotas pašaras visiems, vidutinio aktyvumo, suaugusiems šunims. Jis kaloringas ir lengvai įsisavinamas. Tačiau pašaro kaloringumas ir baltymų kiekis, kartu su midijų ekstraktais, yra subalansuoti taip, kad būtų išvengta žalos kaulams ir sąnariams dėl nutukimo. „Immune complex“ sistema, kurios sudėtyje yra mananų ir gliukanų, stabilizuoja žarnyno mikroflorą ir stiprina imunitetą. bosch Adult Poultry & Millet yra be kviečių, jo sudėtyje yra daug šviežios paukštienos (min. 25%) ir didelė dalis sorų (min. 17,5%). Mes įterpėme soras į šią rūšį vietoje speltos. Todėl bosch Adult Poultry & Millet taip pat yra tinkamas šunims, kurie yra jautresni pašarui. Nuosaikus kaloringumas ir sudėtis suteikia galimybę šuns šeimininkui šerti šiuo pašaru savo augintinį metų metus.

  • su daug šviežios paukštienos (min. 25%);
  • sudėtyje yra mananai ir gliukanai, stabilizuojantys žarnyno florą bei imuninę sistemą;
  • midijų ekstraktai - sąnariams ir kremzlėms;
  • švelnus skrandžiui, lengvai virškinamas ir gerai įsisavinamas.

Sudėtis: šviežia paukštiena (25%), soros (17,5%), miežiai, kukurūzai, paukštienos mėsos miltai, ryžiai, mėsos hidrolizatas, džiovintas burokėlių minkštimas (be cukraus), žuvų miltai, gyvuliniai riebalai, žirniai, sausos mielės (0,1 % mananooligosacharidų, 0,06 %  beta-gliukanų), žuvų taukai, natrio chloridas, kalio chloridas, midijų kriauklių mėsos miltai (min.0,1%), cikorijos milteliai.

Sudėtinės dalys: žali baltymai 21,5%, žali riebalai 10,5%, neapdirbtas pluoštas (žalias) 2,5%, natūralūs pelenai 5,8%, kalcis 1,1%, fosforas 0,9%.

Fiziologiniai mitybos priedai: vitaminas A 12.000 I.E., vitaminas D3 1.200 I.E., vitaminas E 70mg, varis (kaip vario (II) sulfatas, pentahidratas) 10mg, cinkas (kaip cinko oksidas) 70mg, cinkas (kaip aminorūgšties cinko chelatas, hidratas) 45mg, jodas (kaip kalcio jodatas, be vandens) 2mg, selenas (kaip natrio selenitas) 0,2mg.

Technologiniai priedai: antioksidantai.

Rekomenduojama pašarą laikyti sausoje, tamsioje, vėsioje vietoje. Pašaro galiojimo laikas, partijos numeris, rekomenduojamos šėrimo normos – nurodytos ant pakuotės. bosch Adult Poultry & Millet –  pašaras gali būti sušeriamas sausas arba sudrėkintas vandeniu. Nepamirškite visada paduoti šviežio vandens. Jei  Jūs  iki  šiol nešėrėte „bosch“ firmos  pašarais savo augintinio ir norite pradėti šerti bosch Adult Poultry & Millet, prašytume vengti greito pašaro keitimo. Pereikite prie jo pamažu, per 3-5 dienas. Šeriant „bosch“ HPC linijos pašarais – venkite bet kokio, net ir menkiausio papildomo prišėrimo. Ypač žalingas gali būti šuns prišėrimas žmonėms skirtais patiekalais (pvz.: sriubos, kepta mėsa, košės ir pan.).

Energetinė vertė: 3.650 kcal / 1kg.

IMMUNE COMPLEX: Į mūsų „Immune complex“ sistemos sudėtį įterptos tam tikros „saccharomyces cervisiae“ rūšies mielės dar žinomos kaip „alaus mielės“. Ši mielių rūšis turi ypač daug mananų ir gliukanų. Tai gi, mūsų „Immune complex“ sistema ne tik palankiai veikia žarnyno florą, bet ir visą šuns imunitetą bendrai.

BE KVIEČIŲ: Šiame pašare nėra naudojami kviečiai, todėl jis yra ypač tinkamas šunims, kurie netoleruoja kviečių. Mes naudojame lengvai virškinamų angliavandenių derinius mūsų receptuose.

SU ŠVIEŽIA PAUKŠTIENA (aukštos kokybės baltymai): Šviežia paukštiena yra labai lengvai įsisavinamas ir maistingas baltymų šaltinis. Mes užtikriname, kad tiekiant šviežią paukštieną pirmiausia yra naudojami regioniniai ingredientai. Šviežia paukštiena padaro mūsų pašarą lengvai virškinamą ir gerai įsisavinamą.

Gamintojas: bosch-Tiernahrung GmbH. Vokietija.

Atstovas / Importuotojas: UAB „Dakona“ (tik originalios prekės).

http://www.bosch-tiernahrung.de/kontakt/vertrieb/international.html