• bosch MINI LIGHT 2.5kg x 2

bosch MINI LIGHT 2.5kg x 2

  • 5 Kg € 19.00

bosch Mini Light – pašaras, skirtas turintiems viršsvorio, suaugusiems, mažų veislių (iki 15kg sveriantiems) šunims, be glitimą turinčių grūdų.

((High Premium Concept linija). Sutrumpintai – HPC linija). (Super Premium).

Pakuotės dydis: 5.0kg. (3.8000eur / kg).

   Šis pašaras skirtas visiems mažų veislių suaugusiems, turintiems viršsvorio, šunims, sveriantiems mažiau nei 15 kg, kuriems reikalinga sumažinto kaloringumo dieta. bosch Mini Light buvo sukurtas suaugusiems, mažų veislių, šunims (iki 15 kg), turintiems polinkį tukti. Tai visavertis, sumažinto kaloringumo (tik 7% riebalų) pašaras, kuriame yra ypatingai padintas ląstelienos kiekis (6,5 % neapdirbto (žalio) pluošto). bosch Mini Light yra tinkamas ir maistui jautriems šunims, nes jo sudėtyje yra didelis kiekis šviežios paukštienos (min. 25%) ir nėra gluteną turinčių grūdų (be kviečių). „Immune complex“ sistema, kurios sudėtyje yra mananų ir gliukanų, stabilizuoja žarnyno mikroflorą ir stiprina imunitetą.

   Sudėtis: šviežia paukštiena (25%), ryžiai, kukurūzai, soros, paukštienos mėsos miltai, celiuliozės plaušas, džiovintas burokėlių minkštimas (be cukraus), kukurūzų klijai, mėsos hidrolizatas, žirniai, žuvų miltai, linų sėmenys, mielės (0,1%  mananooligosacharidų, min. 0,06% beta-gliukanų), žuvų taukai, kalio chloridas, natrio chloridas, midijų kriauklių mėsos miltai (min.0,1%), cikorijos milteliai.

   Sudėtinės dalys: žali baltymai 20,0%, žali riebalai 7,0%, neapdirbtas pluoštas (žalias) 7,0%, natūralūs pelenai 5,3%, kalcis 0,95%, fosforas 0,75%.

   Fiziologiniai mitybos priedai: vitaminas A 13.000 I.E., vitaminas D3 1.300 I.E., vitaminas E 75mg, varis (kaip vario (II) sulfatas, pentahidratas) 11mg, cinkas (kaip cinko oksidas) 77mg, cinkas (kaip aminorūgšties cinko chelatas, hidratas) 75mg, jodas (kaip kalcio jodatas, be vandens) 2mg, selenas (kaip natrio selenitas) 0,2mg. Technologiniai priedai: antioksidantai.

  • Su daug šviežios paukštienos (min. 25%);
  • Pagaminta be gliuteną turinčių grūdų;
  • Daug ląstelienos, kad sukurtų optimalų sotumo jausmą;
  • Sudėtyje yra mananų ir gliukanų, stabilizuojančių žarnyno florą bei imuninę sistemą.

   Rekomenduojama pašarą laikyti sausoje, tamsioje, vėsioje vietoje. Pašaro galiojimo laikas, partijos numeris ir rekomenduojamos paros šėrimo normos – nurodytos ant pakuotės. bosch Mini Light –  pašaras gali būti sušeriamas sausas arba sudrėkintas vandeniu. Nepamirškite visada paduoti šviežio vandens. Jei  Jūs  iki  šiol nešėrėte „bosch“ firmos  pašarais savo augintinio ir norite pradėti šerti bosch Mini Light, prašytume vengti greito pašaro keitimo. Pereikite prie jo pamažu, per 3-5 dienas.

   Energetinė vertė: 3.200 kcal / 1kg.

   IMMUNE COMPLEX: Į mūsų „Immune complex“ sistemos sudėtį įeina tam tikros „saccharomyces cervisiae“ rūšies mielės, taip pat žinomos kaip „alaus mielės“. Ši mielių rūšis turi ypač daug mananų ir gliukanų. Tai gi, mūsų „Immune complex“ sistema ne tik palankiai veikia žarnyno florą, bet ir visą šuns imunitetą bendrai.

   BE GLIUTENĄ TURINČIŲ GRŪDŲ: Šiame pašare nėra naudojami gliuteną turintys grūdai, todėl jis yra ypač tinkamas jautriems, šunims. Kaip lengvai įsisavinamų angliavandenių šaltinį mes naudojame ryžius ar soras.

   SU ŠVIEŽIA PAUKŠTIENA (aukštos kokybės baltymai): Šviežia paukštiena yra labai lengvai įsisavinamas ir maistingas baltymų šaltinis. Mes užtikriname, kad tiekiant šviežią paukštieną pirmiausia yra naudojami regioniniai ingredientai. Šviežia paukštiena padaro mūsų pašarą ypač lengvą ir gerai įsisavinamą.

   Gamintojas: bosch-Tiernahrung GmbH. Vokietija.

   Atstovas Lietuvoje: UAB „DAKONA“ (tik originalios prekės).