• bosch JUNIOR LAMB & RICE 15kg + 3kg DOVANŲ!

bosch JUNIOR LAMB & RICE 15kg + 3kg DOVANŲ!

  • 18 Kg € 55.95

bosch JUNIOR Lamb & Rice – pilnavertis pašaras, skirtas jauniems, turintiems jautrų virškinimą šuniukams.  

((High Premium Concept linija). Sutrumpintai – HPC linija).

Pakuotės dydis: 18kg. Pakuotės struktūra: 15kg x 1vnt + 1kg x 3vnt. Kilogramo kaina: 2.8611 eur / kg.

   Šis pašaras skirtas visiems jauniems (iki vienerių metų amžiaus) šuniukams, kurie yra jautresni ir išrankesni pašarui. Maisto netoleravimo problemos ir alergijos tam tikriems maisto komponentams gali atsirasti ir ankstyvose augimo stadijose. Todėl šis pašaras maistingas ir lengvai įsisavinamas. bosch JUNIOR Lamb & Rice sudėtyje yra sudedamųjų dalių, kurios yra hipoalerginės, ypač švelnios skrandžiui ir virškinimo sistemai. bosch JUNIOR Lamb & Rice yra pagamintas su ryžiais, kaip vieninteliu angliavandenių nešėju, tai yra be grūdų, turinčių gliuteną, ir su daug ėrienos miltų (min. 10%), sudarančių baltymų šaltinį. Sudėtyje esančios krekenos ir ypatinga “Immune complex” sistema (ištobulinta veterinarų), kurią sudaro mananai ir gliukanai - stiprina imuninę sistemą. Midijų ekstraktai palaiko jaunų šunų kremzlių ir sąnarių vystymąsi.

  • Maistui jautriems šunims, jų augimo periodu (be kviečių);
  • Pritaikyta baltymų (25%) ir riebalų (13%) sudėtis;
  • Sudėtyje yra krekenų, stiprinančių jauno šuniuko imuninę sistemą;
  • Sudėtyje yra mananaų ir gliukanų, stabilizuojančių žarnyno florą ir imunitetą.

   Sudėtis: paukštienos mėsa (min. 20%), ryžiai (min. 18 %), miežiai, kukurūzai, paukštienos mėsos miltai, ėrienos miltai (min. 5 %), gyvuliniai riebalai, mėsos miltai, mėsos hidrolizatas, džiovinti spirgai, džiovintas burokėlių minkštimas (be cukraus), žuvų miltai, linų sėmenys, sausos mielės, žuvų taukai, natrio chloridas, kalio chloridas, midijų kriauklių mėsos miltai (min.0,1%), cikorijos milteliai.

   Sudėtinės dalys: žali baltymai 25,0%, žali riebalai 13,0%, neapdirbtas pluoštas (žalias) 2,5%, natūralūs pelenai 6,5%, kalcis 1,2%, fosforas 0,95%.

   Fiziologiniai mitybos priedai: vitaminas A 15000 I.E., vitaminas D3 1,200 I.E., vitaminas E 150mg, varis (kaip vario (II) sulfatas, pentahidratas) 10mg, cinkas (kaip cinko oksidas) 90mg, cinkas (kaip aminorūgšties cinko chelatas, hidratas) 75mg, jodas (kaip kalcio jodatas, be vandens) 3mg, selenas (kaip natrio selenitas) 0,2mg.         Technologiniai priedai: antioksidantai.

Rekomenduojama pašarą laikyti sausoje, tamsioje, vėsioje vietoje. Pašaro galiojimo laikas, partijos numeris ir rekomenduojamos paros šėrimo normos – nurodytos ant pakuotės. bosch Junior Lamb & Rice –  pašaras gali būti sušeriamas sausas arba sudrėkintas vandeniu. Nepamirškite visada paduoti šviežio vandens. Jei  Jūs  iki  šiol nešėrėte „bosch“ firmos  pašarais savo augintinio ir norite pradėti šerti bosch Junior Lamb & Rice, prašytume vengti greito pašaro keitimo. Pereikite prie jo pamažu, per 3-5 dienas.

   IMMUNE COMPLEX: Į mūsų „Immune complex“ sistemos sudėtį įterptos tam tikros „saccharomyces cervisiae“ rūšies mielės, taip pat žinomos kaip „alaus mielės“. Ši mielių rūšis turi ypač daug mananų ir gliukanų. Tai gi, mūsų „Immune complex“ sistema ne tik palankiai veikia žarnyno florą , bet ir visą šuns imunitetą bendrai.

   KREKENOS: Krekenos yra išgaunamos per pirmas kelias valandas po veršiuko gimimo. Jose yra gausu sudėtinių medžiagų, stiprinančių veršiuko imuninę sistema. Krekenų naudojimas gali palankiai įtakoti šuniukų imuninę sistemą. Tyrimai parodė, kad daugeliu atvejų taip ir yra. Todėl įterpėme krekenas į bosch Junior Lamb & Rice sudėtį.

   BE GLIUTENO: Šiame pašare nėra naudojami gliuteną turintys grūdai, todėl jis yra ypač tinkamas jautriems, šuniukams. Kaip lengvai įsisavinamų angliavandenių šaltinį mes naudojame ryžius.

   SU DŽIOVINTA ĖRIENA (aukštos kokybės baltymai): Ėriena yra labai lengvai įsisavinamas ir maistingas baltymų šaltinis, ypač maistui jautriems šunims. Ėriena ir padaro mūsų pašarą lengvai įsisavinamą.

Energetinė vertė: 3.750 kcal / 1kg.

Gamintojas: bosch-Tiernahrung GmbH. Vokietija.

Atstovas Lietuvoje: UAB „Dakona“ (tik originalios prekės).