• Konservai Sanabelle Trout & Beef 195g

Konservai Sanabelle Trout & Beef 195g

  • 0.2 Kg € 1.70

  Sanabelle Trout and Beef konservai suaugusioms katėms su upėtakiais ir jautiena.

Sudėtis: Šviežia jautiena (30%), jautienos sultinys (30%), švieži upėtakiai (20%), švieži plaučiai (6%), švieži antienos kaklai (6%), šviežios širdys (3%), šviežios kepenys (3%), mineralų (1%), lašišos aliejaus (1%).

  Analitinė sudėtis: baltymai 9,5%, riebalai 6,5%, žalia ląsteliena 0,2%, žali pelenai 2,5%, drėgmė 78,0%. 

  Fiziologiniai mitybos priedai: Vitaminas E 25 mg, taurinas 450 mg, cinkas (kaip cinko oksidas) 20 mg, jodas (kaip kalcio jodatas, be vandens) 0,75 mg.

  Mūsų delikatesiniai konservai su šviežiu upėtakiu, jautiena ir lašišų aliejumi, yra pagaminti iš aukščiausios kokybės ingredientų suaugusioms katėms.

  Šviežias upėtakis ir jautiena ne tik suteikia ypatingą skonį, tačiau taip pat yra lengvai virškinama ir įsisavinama. Konservai praturtinti lašišų aliejumi, kuris gerai žinomas dėl teigiamo poveikio kailiui ir odai. Papildyta būtinais vitaminais ir mineralais, palaikančiais jūsų augintinio sveikatą ir energiją.

  Nėra pridėtinių grūdų, sojos, cukraus ar dirbtinių dažiklių bei skonio stipriklių.

 

  Rekomenduojama konservus laikyti sausoje, tamsioje, vėsioje vietoje. Atidarytą pakuotę laikyti šaldytuve ir sunaudoti per 2 dienas. Galiojimo laikas ir partijos numeris – nurodytas ant pakuotės.

Gamintojas: bosch-Tiernahrung GmbH. Vokietija. Importuotojas/ atstovas: UAB „DAKONA“. Dzūkų g. 2, Vilnius.