• bosch MAXI SENIOR 1kg

bosch MAXI SENIOR 1kg

  • € 4.60
  • € 2.50

  bosch MAXI SENIOR su paukštiena ir ryžiais – pašaras stambių veislių (virš 25kg sveriantiems) pagyvenusiems šunims.

  ((High Premium Concept linija). Sutrumpintai – HPC linija).

  Sudėtis: šviežia paukštiena (20%), ryžiai (18%), miežiai, kukurūzai, paukštienos mėsos miltai, džiovintas burokėlių minkštimas (be cukraus), celiuliozės milteliai, mėsos hidrolizatas, žirniai, žuvų miltai, žuvų taukai, sausos mielės (0,1%  mananooligosacharidų, min. 0,06% beta-gliukanų), krekenos (0,3%), kalio chloridas, midijų kriauklių mėsos miltai (min.0,2%), natrio chloridas, cikorijos milteliai.

  Sudėtinės dalys: žali baltymai 19,0%, žali riebalai 6,5%, neapdirbtas pluoštas (žalias) 6,5%, natūralūs pelenai 5,2%, kalcis 0,9%, fosforas 0,75%.

  Fiziologiniai mitybos priedai: vitaminas A 13,000 I.E., vitaminas D3 1,300 I.E., vitaminas E 600mg, varis (kaip vario (II) sulfatas, pentahidratas) 11mg, cinkas (kaip cinko oksidas) 77mg, cinkas (kaip aminorūgšties cinko chelatas, hidratas) 75mg, jodas (kaip kalcio jodatas, be vandens) 2mg, selenas (kaip natrio selenitas) 0,2mg.  Technologiniai priedai: antioksidantai.

  Rekomenduojama pašarą laikyti sausoje, tamsioje, vėsioje vietoje. Pašaro galiojimo laikas ir partijos numeris – nurodytas ant pakuotės. Maxi senior –  pašaras gali būti sušeriamas sausas arba sudrėkintas vandeniu. Nepamirškite visada paduoti šviežio vandens. Jei  Jūs  iki  šiol nešėrėte „bosch“ firmos  pašarais savo augintinio ir norite pradėti šerti Maxi senior, prašytume vengti greito pašaro keitimo. Pereikite prie jo pamažu, per 3-5 dienas. Taip pat prašytume laikytis internete pateiktų šėrimo patarimų:  www.tikbosch.lt 

   Energetinė vertė: 3.225 kcal / 1kg.

  bosch MAXI SENIOR su šviežia paukštiena ir ryžiais atitinka vyresnių šunų, stambių veislių (virš 30 kg) mitybos poreikius nuo 7-ų arba 8-ų gyvenimo metų, dėl ženkliai sumažinto kalorijų, baltymų ir mineralų kiekio. Sumažintas energijos kiekis (tik 6,5% riebalų), tuo pačiu padidinant ląstelienos kiekį (neapdirbtas pluoštas 6,5%) veikia kaip tukimo prevencija. Tukimas yra būdingas vyresniems šunims dėl natūraliai sumažėjusio aktyvumo ir sulėtėjusios medžiagų apykaitos. bosch MAXI SENIOR su šviežia paukštiena ir ryžiais yra pagamintas iš didelio kiekio šviežios paukštienos (min. 25%) ir ryžių (min. 18%). Sudėtyje nėra grūdų. Krekenos ir ypatinga “Immune complex” sistema (ištobulinta veterinarų), kurią sudaro mananai ir gliukanai - stiprina imunitetą bendrai.

  • Sulėtintas ląstelių senėjimo procesas dėl didelio kiekio vitaminų ir mikroelementų;
  • Midijų ekstraktai sąnariams ir kremzlėms;
  • Sudėtyje yra mananų ir gliukanų, stabilizuojančių žarnyno florą ir imuninę sistemą;
  • Sudėtyje yra krekenų, stiprinančių šuns imunitetą.

   IMMUNE COMPLEX: Į mūsų „Immune complex“ sistemos sudėtį pridėtos tam tikros „saccharomyces cervisiae“ rūšies mielės, dar žinomos kaip „alaus mielės“. Ši mielių rūšis turi ypač daug mananų ir gliukanų. Tai gi, mūsų „Immune complex“ sistema ne tik palankiai veikia žarnyno florą, bet ir stiprina visą šuns imunitetą bendrai.    

   KREKENOS: Krekenos yra išgaunamos per pirmas kelias valandas po veršiuko gimimo. Jose yra gausu sudėtinių medžiagų, stiprinančių veršiuko imuninę sistemą. Krekenų naudojimas gali palankiai įtakoti ir šuniukų imuninę sistemą. Tyrimai parodė, kad daugeliu atvejų taip ir yra. Todėl įterpėme krekenas į bosch MAXI JUNIOR sudėtį. 

   BE KVIEČIŲ: Šiame pašare nėra naudojami kviečiai, todėl jis yra tinkamas šunyčiams, kurių organizmas netoleruoja kviečių. Mes naudojame lengvai virškinamų angliavandenių derinius mūsų receptuose. 

   SU ŠVIEŽIA PAUKŠTIENA (aukštos kokybės baltymai): Šviežia paukštiena yra labai lengvai įsisavinamas ir maistingas baltymų šaltinis. Mes užtikriname, kad tiekiant šviežią paukštieną pirmiausia yra naudojami regioniniai ingredientai. Šviežia paukštiena padaro šį mūsų pašarą ypač lengvą ir gerai įsisavinamą.

  Gamintojas: bosch-Tiernahrung GmbH. Vokietija.

  Importuotojas / atstovas: UAB „Dakona“ (tik originalios prekės).