• Bosch MAXI JUNIOR 15kg

Bosch MAXI JUNIOR 15kg

  • 15 Kg € 51.30

bosch MAXI JUNIOR – pašaras, skirtas augantiems, didelių veislių (suaugusių svoris virš 25 kg) šuniukams.

((High Premium Concept linija). Sutrumpintai – HPC linija).

Pakuotės dydis: 15kg. Pakuotės struktūra: 1vnt x15kg. Kilogramo kaina: 3.4200 eur / kg.

Šis pašaras skirtas didelių veislių augantiems šuniukams (suaugusių svoris virš 25 kg). Gamintojas atkreipė dėmesį į augančių didelių veislių šuniukų poreikius ir padidino mineralinių medžiagų kiekį, kad būtų užtikrintas ne per greitas, sąnarius tausojantis vystymasis. bosch MAXI JUNIOR pašare yra sumažintas baltymų kiekis, jame nėra kviečių, jis yra vidutinio kaloringumo, pritaikytas augančioms, stambioms šunų veislėms, kurioms reikalingas vidutinis augimo tempas tam, kad būtų užkirstas kelias galimiems kremzlių ir sąnarių pažeidimams. bosch MAXI JUNIOR pašaru paprastai šeriama nuo ketvirto šuniuko gyvenimo mėnesio iki tol, kol šuniukui sueis vieneri metai.

Sudėtis: šviežia paukštiena (25%), ryžiai, miežiai, paukštienos mėsos miltai, kukurūzai, džiovintas burokėlių minkštimas (be cukraus), gyvuliniai riebalai, mėsos hidrolizatas, žuvų miltai, kiaušinių miltai, linų sėmenys, žirniai, sausos mielės (0,1 % mananooligosacharidų, 0,06 %  beta-gliukanų), žuvų taukai, krekenos (0,3%), natrio chloridas, midijų kriauklių mėsos miltai (min.0,1%), kalio chloridas, cikorijos milteliai.

Sudėtinės dalys: žali baltymai 24,0%, žali riebalai 12,0%, neapdirbtas pluoštas (žalias) 2,5%, natūralūs pelenai 6,0%, kalcis 1,2%, fosforas 0,9%.

Fiziologiniai mitybos priedai: vitaminas A 15,000 I.E., vitaminas D3 1,200 I.E., vitaminas E 150mg, varis (kaip vario (II) sulfatas, pentahidratas) 10mg, cinkas (kaip cinko oksidas) 90mg, cinkas (kaip aminorūgšties cinko chelatas, hidratas) 75mg, jodas (kaip kalcio jodatas, be vandens) 2mg, selenas (kaip natrio selenitas) 0,2mg. Technologiniai priedai: nat. antioksidantai.

Rekomenduojama pašarą laikyti sausoje, tamsioje, vėsioje vietoje. Pašaro galiojimo laikas, partijos numeris ir rekomenduojamos paros šėrimo normos – nurodytos ant pakuotės. bosch MAXI JUNIOR pašaras gali būti sušeriamas sausas arba sudrėkintas vandeniu. Nepamirškite visada paduoti šviežio vandens. Jei  Jūs  iki  šiol nešėrėte „bosch“ firmos  pašarais savo augintinio ir norite pradėti šerti bosch MAXI JUNIOR, prašytume vengti greito pašaro keitimo. Pereikite prie jo pamažu, per 3-5 dienas.  Šeriant „bosch“ HPC linijos pašarais – venkite bet kokio, net ir menkiausio papildomo prišėrimo. Ypač žalingas gali būti šuns prišėrimas žmonėms skirtais patiekalais (pvz.: sriubos, kepta mėsa, košės ir pan.).

Energetinė vertė: 3.730 kcal / 1kg.

Gamintojas: bosch-Tiernahrung GmbH.

Midijų ekstraktai palaiko jaunų šunų kremzlės ir sąnarių vystymąsi. Sudėtyje esančios krekenos ir ypatinga “Immune complex” sistema (ištobulinta veterinarų), kurią sudaro mananai ir gliukanai - stiprina šuniuko imunitetą. Pašaro granulių forma ir dydis yra pritaikyti stambių veislių šunų kramtymo ypatumams.

  • Auginimui sumažinto baltymų kiekio dietos (24% baltymų) pagrindu, su vidutiniu kaloringumu (12 % riebalų);
  • Pagaminta, naudojant daug šviežios paukštienos (min. 25 %);
  • Midijų ekstraktai sąnariams ir kremzlėms;
  • Sudėtyje yra krekenų, stiprinančių jauno šuniuko imuninę sistemą;
  • Sudėtyje yra mananų ir gliukanų, stabilizuojančių žarnyno florą ir imuninę sistemą.

IMMUNE COMPLEX: Į mūsų „Immune complex“ sistemos sudėtį pridėtos tam tikros „saccharomyces cervisiae“ rūšies mielės, dar žinomos kaip „alaus mielės“. Ši mielių rūšis turi ypač daug mananų ir gliukanų. Tai gi, mūsų „Immune complex“ sistema ne tik palankiai veikia žarnyno florą, bet ir stiprina visą šuns imunitetą bendrai.           

KREKENOS: Krekenos yra išgaunamos per pirmas kelias valandas po veršiuko gimimo. Jose yra gausu sudėtinių medžiagų, stiprinančių veršiuko imuninę sistemą. Krekenų naudojimas gali palankiai įtakoti ir šuniukų imuninę sistemą. Tyrimai parodė, kad daugeliu atvejų taip ir yra. Todėl įterpėme krekenas į bosch MAXI JUNIOR sudėtį.                                                                                              

BE KVIEČIŲ: Šiame pašare nėra naudojami kviečiai, todėl jis yra tinkamas šunyčiams, kurių organizmas netoleruoja kviečių. Mes naudojame lengvai virškinamų angliavandenių derinius mūsų receptuose.                                                                                                                                                     

SU ŠVIEŽIA PAUKŠTIENA (aukštos kokybės baltymai): Šviežia paukštiena yra labai lengvai įsisavinamas ir maistingas baltymų šaltinis. Mes užtikriname, kad tiekiant šviežią paukštieną pirmiausia yra naudojami regioniniai ingredientai. Šviežia paukštiena padaro šį mūsų pašarą ypač lengvą ir gerai įsisavinamą.

Gamintojas: bosch-Tiernahrung GmbH. Vokietija.

Atstovas / Importuotojas: UAB „Dakona“ (tik originalios prekės).

http://www.bosch-tiernahrung.de/kontakt/vertrieb/international.html