• Bosch MEDIUM JUNIOR 15kg+5kg DOVANŲ!

Bosch MEDIUM JUNIOR 15kg+5kg DOVANŲ!

  • 20 Kg € 51.50

  • 4 or more € 49.20

bosch Medium Junior – pašaras skirtas augantiems, vidutinių veislių (suaugusių svoris nuo 15 kg iki 25kg) šuniukams.

((High Premium Concept linija). Sutrumpintai – HPC linija).
Pakuotės dydis: 20kg. Pakuotės struktūra: 1vnt x15kg + 5vnt x 1kg. Kilogramo kaina: 2.5750 eur / kg.

Subalansuotas pašaras augantiems, vidutinio dydžio veislių (suaugusių svoris iki 25 kg) šuniukams. Maistingas ir lengvai įsisavinamas, turintis pakankamai mineralinių medžiagų ir pritaikytas nuosekliam ir ne per greitam šuniukų augimui. Pašaro granulių kietumas, dydis ir forma yra pritaikyti vidutinių veislių augančių šuniukų sukandimui. bosch Medium Junior yra pagamintas be kviečių ir turi daug šviežios paukštienos (min. 25%). Sudėtyje esančios krekenos ir ypatinga “Immune complex” sistema (ištobulinta veterinarų), kurią sudaro mananai ir gliukanai - stiprina imunitetą. Midijų ekstraktai palaiko augančių šuniukų kremzlės ir sąnarių vystymąsi.

Sudėtis: šviežia paukštiena (25%), miežiai, kukurūzai, paukštienos mėsos miltai, ryžiai, džiovintas burokėlių minkštimas (be cukraus), gyvuliniai riebalai, mėsos miltai, mėsos hidrolizatas, žuvų miltai, linų sėmenys, žirniai, sausos mielės (0,1 % mananooligosacharidų, 0,06 %  beta-gliukanų), žuvų taukai, krekenos (0,3%), natrio chloridas, midijų kriauklių mėsos miltai (min.0,1%), cikorijos milteliai, kalio chloridas.

Sudėtinės dalys: žali baltymai 26,0%, žali riebalai 13,0%, neapdirbtas pluoštas (žalias) 2,5%, natūralūs pelenai 6,0%, kalcis 1,2%, fosforas 0,95%.

Fiziologiniai mitybos priedai: vitaminas A 15000 I.E., vitaminas D3 1,200 I.E., vitaminas E 150mg, varis (kaip vario (II) sulfatas, pentahidratas) 10mg, cinkas (kaip cinko oksidas) 90mg, cinkas (kaip aminorūgšties cinko chelatas, hidratas) 75mg, jodas (kaip kalcio jodatas, be vandens) 2mg, selenas (kaip natrio selenitas) 0,2mg. Technologiniai priedai: nat. antioksidantai.

Rekomenduojama pašarą laikyti sausoje, tamsioje, vėsioje vietoje. Pašaro galiojimo laikas, partijos numeris ir rekomenduojamos paros šėrimo normos – nurodytos ant pakuotės. bosch Medium Junior –  pašaras gali būti sušeriamas sausas arba sudrėkintas vandeniu. Nepamirškite visada paduoti šviežio vandens. Jei  Jūs  iki  šiol nešėrėte „bosch“ firmos  pašarais savo augintinio ir norite pradėti šerti bosch Medium Junior, prašytume vengti greito pašaro keitimo. Pereikite prie jo pamažu, per 3-5 dienas. Šeriant „bosch“ HPC linijos pašarais – venkite bet kokio, net ir menkiausio papildomo prišėrimo. Ypač žalingas gali būti šuns prišėrimas žmonėms skirtais patiekalais (pvz.: sriubos, kepta mėsa, košės ir pan.).

Energetinė vertė: 3.775 kcal / 1kg.

  •          su vidutiniu baltymų kiekiu (26%), naudojant daug šviežios paukštienos (min. 25%);
  •          sudėtyje turi krekenų, stiprinančių jauno šuns imuninę sistemą;
  •          sudėtyje yra mananų ir gliukanų, stabilizuojančių žarnyno florą ir imuninę sistemą;
  •          recepte nėra kviečių.

IMMUNE COMPLEX: Į mūsų „Immune complex“ sistemos sudėtį pridėtos tam tikros „saccharomyces cervisiae“ rūšies mielės, dar žinomos kaip „alaus mielės“. Ši mielių rūšis turi ypač daug mananų ir gliukanų. Tai gi, mūsų „Immune complex“ sistema ne tik palankiai veikia žarnyno florą, bet ir stiprina visą šuns imunitetą bendrai.           

KREKENOS: Krekenos yra išgaunamos per pirmas kelias valandas po veršiuko gimimo. Jose yra gausu sudėtinių medžiagų, stiprinančių veršiuko imuninę sistemą. Krekenų naudojimas gali palankiai įtakoti ir šuniukų imuninę sistemą. Tyrimai parodė, kad daugeliu atvejų taip ir yra. Todėl įterpėme krekenas į bosch Medium Junior sudėtį. 

BE KVIEČIŲ: Šiame pašare nėra naudojami kviečiai, todėl jis yra tinkamas šunyčiams, kurių organizmas netoleruoja kviečių. Mes naudojame lengvai virškinamų angliavandenių derinius mūsų receptuose.

SU ŠVIEŽIA PAUKŠTIENA (aukštos kokybės baltymai): Šviežia paukštiena yra labai lengvai įsisavinamas ir maistingas baltymų šaltinis. Mes užtikriname, kad tiekiant šviežią paukštieną pirmiausia yra naudojami regioniniai ingredientai. Šviežia paukštiena padaro šį mūsų pašarą ypač lengvą ir gerai įsisavinamą.

Gamintojas: bosch-Tiernahrung GmbH. Vokietija.

Atstovas Lietuvoje: UAB „Dakona“ (tik originalios prekės).

Užsakant šią poziciją dovanosime 5 papildomus kilogramus MEDIUM JUNIOR!