• Bosch SENSITIVE LAMB & RICE  1kg

Bosch SENSITIVE LAMB & RICE 1kg

  • 1 Kg € 5.40

Pakuotės dydis: 1 kg.

bosch Sensitive Lamb & Rice (iš ėrienos su ryžiais) – pašaras šunims, turintiems jautrią virškinimo sistemą bei linkusiems į alergijas.

((High Premium Concept linija). Sutrumpintai – HPC linija).

Vis daugiau šunų yra alergiški tam tikroms maisto sudedamosioms dalims, tai sukelia  virškinimo, odos ar kailio problemas. Šis pašaras subalansuotas ypač jautriems, linkusiems į alergijas šunims. bosch Sensitive Lamb & Rice sudėtyje yra daug ryžių (37,5%), taip pat bulvių, kurios yra laikomos nealergizuojančiomis. Šio pašaro sudėtyje nėra grūdų, turinčių gliuteną, taip pat nėra kviečių ir kukurūzų. Energijos kiekis šitame pašare yra suderintas taip, kad užtikrintų jog jūsų šuo gaus reikalingą paros kalorijų normą, net suvartodamas palyginus mažą pašaro kiekį. Sudėtyje esantys mananai ir gliukanai iš „Imunne complex“ sistemos stabilizuoja žarnyno mikroflorą ir stiprina įmuninę sistemą. Ėriena yra labai lengvai įsisavinamas ir maistingas baltymų šaltinis, ypač maistui jautriems šunims. Ėriena padaro mūsų pašarą ypač lengvą ir gerai įsisavinamą. Midijų ekstraktai stiprina kremzles ir sąnarius. Iš esmės, mes patobulinome šią rūšį iki High Premium Plus kokybinio lygio.

  • Sudėtyje yra mananaų ir gliukanų, stabilizuojančių žarnyno florą ir imuninę sistemą;
  • Midijų ekstraktai kremzlėms ir sąnariams;
  • Ypač tinkamas maistui jautriems šunims;
  • Be gliuteną turinčių grūdų.

Sudėtis: ryžiai (min. 37,5%), ėrienos miltai (min. 20%), dehidratuotos bulvės, gyvuliniai riebalai, džiovintas burokėlių minkštimas (be cukraus), ryžių baltymas, bulvių baltymas, linų sėmenys, mėsos hidrolizatas, žirniai, sausos mielės (0,1%  mananooligosacharidų, min. 0,06% beta-gliukanų), žuvų taukai, celiuliozės plaušas, natrio chloridas, kalio chloridas, midijų kriauklių mėsos miltai (min.0,1%), cikorijos milteliai.

Sudėtinės dalys: žali baltymai 22,5%, žali riebalai 14,0%.

Rekomenduojama pašarą laikyti sausoje, tamsioje, vėsioje vietoje. Pašaro galiojimo laikas, partijos numeris ir rekomenduojamos paros šėrimo normos – nurodytos ant pakuotės. bosch Sensitive Lamb & Rice – pašaras gali būti sušeriamas sausas arba sudrėkintas vandeniu. Nepamirškite visada paduoti šviežio vandens. Jei  Jūs  iki  šiol nešėrėte „bosch“ firmos  pašarais savo augintinio ir norite pradėti šerti bosch Sensitive Lamb & Rice, prašytume vengti greito pašaro keitimo. Pereikite prie jo pamažu, per 3-5 dienas. Taip pat prašytume laikytis mūsų aprašymuose pateiktų šėrimo patarimų.

Energetinė vertė: 3.775 kcal / 1kg.

IMMUNE COMPLEX: Į mūsų „Immune complex“ sistemos sudėtį pridėtos tam tikros „saccharomyces cervisiae“ rūšies mielės, dar žinomos kaip „alaus mielės“. Ši mielių rūšis turi ypač daug mananų ir gliukanų. Tai gi, mūsų „Immune complex“ sistema ne tik palankiai veikia žarnyno florą, bet ir stiprina visą šuns imunitetą bendrai.

BE TURINČIŲ GLIUTENĄ GRŪDŲ:

Šiame pašare nėra naudojami gliuteną turintys grūdai, todėl jis yra ypač tinkamas jautriems maistui, šunims. Kaip lengvai įsisavinamų angliavandenių šaltinį mes naudojame ryžius.

SU DŽIOVINTA ĖRIENA (aukštos kokybės baltymai):

Ėriena yra labai lengvai įsisavinamas ir maistingas baltymų šaltinis, ypač maistui jautriems šunims. Ėriena padaro mūsų pašarą ypač lengvą ir gerai įsisavinamą.

Gamintojas: bosch-Tiernahrung GmbH. Vokietija.

Atstovas Lietuvoje: UAB „Dakona“ (tik originalios prekės).